Publikon FOTO me të brendshme për të treguar muskujt, Robert Berisha pendohet dhe e fshin

Publikon FOTO me të brendshme për të treguar muskujt, Robert Berisha pendohet dhe e fshin

12:20, 22/09/2020

Njihet si një ndër meshkujt më seksi të estradës.

Plot muskuj gjithksuh mund ta ketë zili dhe bëhet fjalë për Robert Berishën i cili ushtrohet rregullisht në palestër dhe është gjithmonë në formë.

Gjithashtu këngëtari herë pas here ndan me ndjekësit e tij rezultatet e arritura nga stërvitja siç ishte fotoja e ndarë së fundmi me ndjekësit në Instastory.

Teksa pozonte vetëm me të brendshme Roberti tregoi muskujt e tij por mesa duket ai nuk e ka pëlqyer dhe vetëm pak minuta pasi e publikoi e fshiu.  

 Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco