Festojnë 1 vjetorin e martesës, Blero dedikim emocionues për Afronën

Festojnë 1 vjetorin e martesës, Blero dedikim emocionues për Afronën

21:49, 21/09/2020

Këngëtari Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika, ditën e sotme festojnë njëvjetorin e martesës.

Çifti, të cilët shijojnë lidhjen prej më shumë se pesë vitesh, janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Blero ka pulikuar disa foto nga dasma madhështore e tyre, duke i shprehur Afronës të gjithë dashurinë e tij.

Ai shkruan se Afrona është kuptimi i jetës së tij. 

"Urime 1 vjetroi i marteses ton babyLove. Love you 2 the moon and back @afronadika Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume. "

Ata po kalojnë pushimet në Turqi, dhe kanë ndarë me ndjekësit foto mjaft të bukura në rrjetet sociale. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco