Rikthehet Elvana. Rrëmben vëmendjen e të gjithëve me pozat provokokuese

Rikthehet Elvana. Rrëmben vëmendjen e të gjithëve me pozat provokokuese

21:33, 21/09/2020

Këngëtarja Elvana Gjata ka befasuar me foto e publikuar së fundmi në Instagram. 

Elvana ka pozuar e veshur me bikini të bardha dhe atlete.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje.

Gjatë kësaj vere, Gjata ka ndarë pak momente nga pushimet e saj. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emri22/09/2020 06:56

Kujt i duhet kjo elvana !?

Shto koment

Denonco