Ledri publikon foton epike të Sarës gjatë shtatzënisë

Ledri publikon foton epike të Sarës gjatë shtatzënisë

22:31, 20/09/2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. 

Bukuroshja ka publikuar shpesh foto me barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale.

Si Sara, ashtu dhe Ledri janë shprehur se mezi po presin që vogëlushja e tyre të vijë në jetë.

Së fundmi, Ledri ka ndarë një foto epike të Sarës, e cila ndonëse është shtatzënë po bën "Kung Fu". "Kung Fu Mama", ka shkruar reperi krahas fotos së partneres.