FOTO/ Lauren ngre temperaturat në rrjet, vë në pah të pasmet bombatike

FOTO/ Lauren ngre temperaturat në rrjet, vë në pah të pasmet bombatike

22:06, 20/09/2020

Lauren Alexis i ka lënë pak imagjinatës së fansave të saj me azhurnimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja e re ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, dy foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa në pah vë të pasmet bombastike. 

Lauren di si t’i çmendë fansat e saj dhe duket se është e pandalshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco