Reperi i njohur ndahet nga bashkëshortja, ja shkaku

Reperi i njohur ndahet nga bashkëshortja, ja shkaku

21:58, 20/09/2020

Reperi i njohur, Fetty Wap është ndarë nga bashkëshortja e tij, Leandra Gonzales. 

Leandra kishte filluar procedurat e divorcit që në mars të këtij viti, pasi ajo akuzon reperin për abuzim psikologjik, një muaj pasi ishin martuar në Toronto.

Gjithashtu ajo shprehet ai e ka tradhëtuar dhe kjo ishte arsyeja kryesore për tu ndarë. 

Çifti ka nënshkruar divorcin në datë 4 shtator. Ata u martuar në 3 gusht të vitit 2019./Syri.net/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco