Angelina Jolie 'harron' Brad Pitt, kalon kohën me fëmijët e saj

Angelina Jolie 'harron' Brad Pitt, kalon kohën me fëmijët e saj

21:46, 20/09/2020

Angelina Jolie  është nga gratë më të famshme në botë.

Fituesja e çmimit Oscar, është parë së fundmi me fëmijët e saj, ndërsa blinin ushqimet në një supermaket. 

Aktorja ishte veshur e gjitha me të zeza, ndërsa shoqërohej me tre fëmijët e saj, Zahara, Shiloh dhe Vivienne. 

Kujtojmë se raportet mes Angelina dhe Brad Pitt janë përkeqësuar, pas pushimeve që kaloi ai me të dashurën e re, në vendin ku më parë ata kaluar momente intime./Syri.net/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco