Elita dhe Gjiko zbulojnë gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë

Elita dhe Gjiko zbulojnë gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë

21:22, 20/09/2020

Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër të një vajze.

Çifti mjaft i pëlqyer i publikut, konfirmuan mbrëmjen e sotme shtatzaninë nëpërmjet një video-je nga festa që kanë organizuar për bebushin. 

Në një video në Instagram, Elita shkruan se janë shumë të lumtur që do bëhen me vajzë.

"Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze @gjikoflyboy ! Faleminderit Zot "

Prej disa javësh, në media u përfliste për një shtatzani të mundshme, por asnjë prej tyre nuk e kishte konfirmuar lajmin e ëmbël.

Ata janë prindër të një djali, me emrin Zëri. /Syri.net./

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco