Lajmi i fundit

'Task Force'/ Kush po e sponsorizon 'ringjalljen' e Hoxhës?

Çfarë ka ndodhur? Enca publikon foton me paterica dhe këmbën e fashuar

Çfarë ka ndodhur? Enca publikon foton me paterica dhe këmbën e fashuar

15:59, 20/09/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Enca, në një postim në Instagram, ka treguar se ajo ka pësuar një aksident dhe si përpasojë ka thyer këmbën. 

Ajo shkruan se pas thyerjes ka kryer edhe një operacion.

Por si po e përballon Enca këtë? Më e fortë se kurrë!

Këngëtarja ka mbledhur të gjitha forcat, është rregulluar e kujdesur për veten si gjithmonë dhe ka ndarë në Instagram një foto të sajën me paterica.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona ???????? 1 thyerje kembe & 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca ????

Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem ??????????????”- shkruan ajo, duke dhënë një shembull dhe një mesazh frymëzues për të gjithë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Abalone20/09/2020 19:20

Mos bëj lojë të rëndë moj goce....dhe je shëndoshë shumë vënde-vënde....të shkuara

Shto koment

Denonco