Ja kush janë dy vajzat më të bukura të showbizit sipas Lei Krajës

Ja kush janë dy vajzat më të bukura të showbizit sipas Lei Krajës

14:02, 20/09/2020

Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja është treguar përherë mjaft transparente me përgjigjet e saj ndaj pyetjeve të ndjekësve në rrjetet sociale.

Së fundmi e pyetur se kush nga vajzat e ‘shoëbiz-it’ është më e bukur, Lei nuk ka hezituar të pohojë dy emra.

“Fillimisht, gruaja ime, Adela. Por dua dhe Jehona Dreshaj dhe Arbenita Ismajli. Bukuri natyrale dhe janë kaq tërheqëse”, ka shkruar Kraja në postimin e saj në ‘Instastory’.

Ndjekësit nuk kanë hezituar ta pyesin dhe rreth jetës private, megjithatë Kraja ka treguar se vazhdon të jetë ‘single’ dhe nuk ka asnjë lidhje dashurie.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco