Këngëtarja shqiptare zgjohet e tmerruar nga tërmeti

Këngëtarja shqiptare zgjohet e tmerruar nga tërmeti

12:24, 20/09/2020

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka treguar së fundmi në rrjete sociale eksperiencën e saj me tërmetin.

Me anë të një statusi në tëitter këngëtarja ka treguar se është zgjuar e tmerruar në shtëpinë e saj nga lëkundjet e mëdha dhe i druhej një gjendje akoma më të keqe.

Ajo shprehet se ende po dridhej kur po shkruante këtë status për ndjekësit e saj, për të cilët shprehet se shpreson që të jenë mirë.

'U zgjova nga një tërmet, jam duke u dridhur, nuk e di çfarë po ndodh me mua. Prisja që të jetë më keq. Shpresoj që jeni mirë. Ju dua”, ka shkruar ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kristaq20/09/2020 13:27

O Syri, mos ja qr me keto lajme idiote! Nuk jepet lajmi keshtu si e beni ju! Duhet te kishit thene se ku ndodhej kengetarja, ne cfare qyteti e shteti, sa balle ishte termeti qe ra, ku eshte ndjere etj.etj... Pastaj te jepnit reagimin e artistes! Po na beni te mos ju lexojme me...

Shto koment

Denonco