‘Goca sa një lop shkon dhe bie’, Nevina Shtyllës i ndodh incidenti një javë para emisionit

‘Goca sa një lop shkon dhe bie’, Nevina Shtyllës i ndodh incidenti një javë para emisionit

12:04, 20/09/2020

 Moderatorja Nevina Shtylla është duke u marrë me përgatitjet e fundit të “Kinostar”, rubrika e re që do të shfaqet në “E diell” në e ekranin e “Top Channel”.

Ajo ka zbuluar se sezoni i ri nis në datë 27, mirëpo moderatorja ka treguar në të njëjtin postim se është rrëzuar vetëm 1 javë para emisionit dhe ka vrarë gjurin.

Megjithatë duket se është diçka e vogël, pa ndonjë d?mtim serioz.

'E që thoni juuuu… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës e i bën gjunjët si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco