Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin në sy të Mesudes, të hënën në ‘Lule të vetmuara’

Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin në sy të Mesudes, të hënën në ‘Lule të vetmuara’

07:41, 20/09/2020

Nazan i shkon sërish në ndihmë Byshrës duke i dërguar ushqim asaj dhe Mesudes.

Songyl surprizon mikeshat në jetimore në natën e Vitit të Ri.

Vajzat e kalojnë natën e ndërrimit të viteve duke kërcyer në jetimore.

Songyl mëson se Zehra ka qëllime dashakeqëse ndaj babait të saj.

Ajo i tregon gjithçka që dëgjoi të atit.

Kemal duke e kërcënuar thërret Ejlylin në shtëpi.

Ejlyl e shqetësuar për gjendjen e së ëmës shkon në shtëpi dhe merr me vete një thikë për t’u vetëmbrojtur.

Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin në sy të Mesudes.

Mesude mëson më në fund të vërtetën por nuk mund të bëjë asgjë.

Ejlyl i lutet të ëmës ta shpëtojë.

Ajo shpëton nga duart e Kemalit duke u hedhur nga dritarja./revistawho.com
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco