U shfaq provokuese në fotosesion/ Ky detaj 'i vogël' në këmbën e Georginës, do t'ju zhgënjejë

U shfaq provokuese në fotosesion/ Ky detaj 'i vogël' në këmbën e Georginës, do t'ju zhgënjejë

15:55, 18/09/2020

Ajo arrin të jetë gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Partnerja e yllit të futbollit, ka publikuar së fundi një foto ku shafqet super shpërthyese dhe në pah ka vënë gjoksin shpërthyes. 

Të gjithë sytë i kemi tek linjat e saj, por hidhni një sy këmbëve të saj. 

A nuk ju duket shumë e “stërmadhe”? Apo mos ndoshta është këndi i fotografisë? Apo mos ndoshta ka përdorur paksa fotoshop?

Kjo nuk është hera e parë që Georgina përdorë fotoshop dhe shumë nga ju mund të mbeteni të zhgënjyer./Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi18/09/2020 20:57

Kembe dinosauri, specje ne zhdukje.hahaahha

Shto koment

Denonco