Aktori i njohur akuzohet për prodhim të pornografisë me të mitur

Aktori i njohur akuzohet për prodhim të pornografisë me të mitur

15:46, 18/09/2020

Ai është i njohur në serialin dokumentar ' Cheer' 

Jeremiah “Jerry” Harris, është arrestuar dhe akuzuar për prodhimin e imazheve me kontent seksual të fëmijëve.

Sipas të dhënave të gjykatës Harris ka pranuar që ka kërkuar dhe ka marrë imazhe eksplicite nga një i mitur.

Këto akuza janë mohuar nga zëdhënësi i tij. Harris u arrestua të enjtën në mëngjes dhe u paraqit në gjykatën në Chikago.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco