FOTO/ U mundua ta fshihte por pa sukses!! Zbulohet i dashuri i Bebe Rexhës

FOTO/ U mundua ta fshihte por pa sukses!! Zbulohet i dashuri i Bebe Rexhës

15:19, 18/09/2020

Bebe Rexha uroi ditën e djeshme partnerin misterioz në një postim në instagram dhe kaq u desh që rrjeti të shpërthente në reagime.

Mirëpo, pavarësisht se këngëtarja i vendosi një emoji zemër në fytyrë partnerit, nuk zgjati shumë dhe u zbulua kush është i dashuri i saj.

Më saktë , kush është fatlumi!

Së fundmi, sipas  Daily Mail dhe Just Jared, Bebe është parë shpesh në shoqërinë e Keyan Safyari.

Fotot e tyre tregojnë diçka më shumë se shoqëri.

Ishte një detaj tjetër që e konfirmon se dyshimet janë të vërteta.

Keyan Safyari e ka ditëlindjen më datë  17 shtator, 1983 duke përkuar kështu me ditën kur Bebe i bëri urimin për ditëlindje në instagram.

Keyan është producent, regjisor, fotograf, artist por edhe lojtar hokej.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco