Salma Hayek publikon foton para 20 viteve dhe na lë me gojë hapur

Salma Hayek publikon foton para 20 viteve dhe na lë me gojë hapur

14:56, 18/09/2020

Në fotot që shihni, është modelja Salma Hayek.

Në foton me bikini (foto e parë), Salma ka pozuar në vitit 1999, ndërsa në foton me body (foto e dyte), ka pozuar një ditë më parë. 

55 vjeçarja duket mjaft mirë dhe mund të themi se nuk ka ndryshuar aspak. 

Të menjëherëshme kanë edhe komentet e ndjekësve, duke e komplimentuar atë për format trupore. /Syri.net/