Tepër joshëse, Bella Hadid pozon për fushatën e re të Versace, të gjithë sytë u kthyen nga ajo

Tepër joshëse, Bella Hadid pozon për fushatën e re të Versace, të gjithë sytë u kthyen nga ajo

14:43, 18/09/2020

Me sa duket, për supermodelen e njohur Bella Hadid,  pushimet kanë mbaruar.

Pas një karantinimi të gjatë në fermën e saj, Bella i është rikthyer punës.

Ajo tashmë është imazhi i një parfumi të ri të Versace, të quajtur Dylan Blue.

Bela, nuk harroi të ndajë me ndjekësit, disa ‘copëza’ nga fushata për markën e njohur, ku modelja duket me provokuese dhe më joshëse se kurrë.

Ajo pozoi në shkëmbinj, ujë dhe rërë gjatë albumit të fotove që u bënë në Itali.

Modelja, si gjithmonë edhe këtë herë, duket se i ka çmendur të gjithë!

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco