Në ditëlindjen e motrës, Afërdita zbuloi edhe një sekret të sajin

Në ditëlindjen e motrës, Afërdita zbuloi edhe një sekret të sajin

13:03, 18/09/2020

Me siguri të gjithë ju që bëni herë pas here xhiro në profilin e Afërdita Dreshaj në Instagram, jeni njohur edhe me motrën bukuroshe të saj, Jehonën.

Jehona sot feston ditën e lindjes, dhe sigurisht nuk ka munguar urimi i Afërditës, e cila e gjysmën e saj më të mirë dhe partnere në gjithçka.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im, të dua më shumë se ajrin”- shkruan Afërdita ndër të tjera krahas fotove.

Por, këngëtarja bukuroshe, na zbuloi edhe një “sekret” të lezetshëm për veten dhe bashkëshortin, Jakub Kindl.

Ata janë lidhur në ditën e lindjes së Jehonës, ndaj kjo ditë është po aq speciale edhe për ata të dy.