Zonja Djordjevic i vë 'flakën rrjetit' me foton t*pless

Zonja Djordjevic i vë 'flakën rrjetit' me foton t*pless

13:09, 18/09/2020

Gruaja e futbollistit të Veronës Filip Djodjevic, modelja e njohur Jovana Djordjevic është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Modelja publikon herë pas here foto provokative të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

 E tillë ishte dhe foto-ja e fundit ku ajo shihet topless.

Me format e saj perfekte Jovana i vendosi flakën Instagramit.

Komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve të saj ‘vërshuan lumë’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco