55 vjeçe, por aktorja e njohur sfidon dhe vajzat e reja me linjat trupore

55 vjeçe, por aktorja e njohur sfidon dhe vajzat e reja me linjat trupore

12:33, 18/09/2020

Brooke Shields është  55 vjeç, por mosha për të është thjeshtë numër. 

Së fundmi, aktorja dhe modekja e njohur ka publikuar në Instagram një foto me bikini.

Sytë e të gjithëve shkuan tek linjat trupore të Brooke. 

"Duke punuar për diçka speciale me shoqen time @helenachristensen. GJëra të bukurapo vijnë".

Brooke është rikthyer në punë dhe është nisur drejt Evropës për të filluar filmimin e një projekti të ardhshëm Netflix./Syri.net/ 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco