'Je shumë seksi'/ Deklarata e Jennifer për Brad, i 'çmendi' të gjithë

'Je shumë seksi'/ Deklarata e Jennifer për Brad, i 'çmendi' të gjithë

11:53, 18/09/2020

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, patën së fundmi një takim virtual për një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High”. 

Brad mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett. 

Duke lexuar skenarin Jennifer iu drejtua Pitt, i cili si për ironi edhe në rol quhej Brad.

“Çkemi Brad, gjithmonë kam menduar që je shumë i lezetshëm. Je shumë seksi. Do të vish tek unë”.

Menjëherë kjo frazë e Jennifer, edhe pse gjithçka është pjesë e skenarit, është bërë virale.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco