Khloe 'tërbon' rrjetin, vë në fokus të pasmet seksi

Khloe 'tërbon' rrjetin, vë në fokus të pasmet seksi

11:47, 18/09/2020

Khloe Terae është një modele mjaft e njohur në Instagram, pasi shpesh publikon foto me bikini provokuese apo dhe pa asnjë rrobë në trup.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku në pah ka vënë të pasmet shpërthyese.

27 vjeçarja është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco