Miley Cyris tregon se si është të jesh beqare përmes videos ku shfaqet topless

Miley Cyris tregon se si është të jesh beqare përmes videos ku shfaqet topless

11:37, 18/09/2020

 Këngëtarja Miley Cyris duke që e ka marrë veten nga ndarja me të dashurin e saj Cody Simpson.

Në formë dhe shumë  e qetë, duket ajo teksa pozon topless në një video që ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Në video, ajo mban gjoksin me duar dhe kafshon buzën, duke e bërë kështu pamjen që ka ofruar për ndjekësit, akoma më seksuale.

Si fillim, ajo u shfaq me një crop top me ngjyrë të zezë, por më pas e  hoqi atë, duke rritur temperaturat në rrjet.

“Të jesh beqare do të thotë të kesh më shumë kohë për të filmuar veten duke u zhveshur para Joan Jett”, shkroi ajo në një nga videot.

Epo me sa duket Miley po e shijon beqarinë!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Begging on my knees. Baby won’t you please. Run your fingers through my hair.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bad ass edit fuck yeah

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco