Chrissy Teigen zbulon padashje gjininë e bebit që pret

Chrissy Teigen zbulon padashje gjininë e bebit që pret

11:30, 18/09/2020

Chrissy Teigen ishte duke folur me ndjekĂ«sit e saj nĂ« Instagram, ku tha se “ai Ă«shtĂ« i madh”, duke zbuluar kĂ«shtu gjininĂ« e foshnjĂ«s qĂ« po pret, nga rehatia e krevatit ku po bĂ«n regjim pĂ«r shkak tĂ« problemeve qĂ« ka pasur me shtatzĂ«ninĂ«.

Modelja mbuloi menjĂ«herĂ« gojĂ«n duke thĂ«nĂ« “oops”, para se tĂ« falenderonte ndjekĂ«sit e saj pĂ«r urimet gjatĂ« kĂ«saj kohe tĂ« vĂ«shtirĂ«.

34 vjeçarja foli për problemet me placentën e saj (të ngjashme me ato me të cilat u përball gjatë shtatzënisë me Luna dhe Miles), duke i siguruar ndjekësit të mos shqetësoheshin për bebin e saj.

“Po rritet bukur, gjithçka Ă«shtĂ« mirĂ«. Ndihem vĂ«rtet mirĂ«, por placenta ime Ă«shtĂ« vĂ«rtet, vĂ«rtet e dobĂ«t dhe kjo po mĂ« bĂ«n tĂ« kem hemoragji.

NĂ« thelb Ă«shtĂ« me rrezik tĂ« lartĂ« dhe, e dini, kjo gjĂ« e dobĂ«t ka hequr kaq shumĂ«â€.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco