Pse Besi dhe Xhensila munguan në ditëlindjen e të dashurës së Olsit?

Pse Besi dhe Xhensila munguan në ditëlindjen e të dashurës së Olsit?

10:37, 18/09/2020

Pak ditë më parë, e dashura e Olsi Bylykut, Egli festoi 23 vjetorin e lindjes.

Në festën e organizur nuk munguan shumë personazhe vip si: Fifi, Klea Huta, Elgit Doda, Visjan Ukcenaj, Lorenc Hasrama etj. 

Por, në festë u vu re mungesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj-t, të cilët kanë miqësi të ngushtë me Olsin dhe të dashurën e tij. 

Madje, nuk ka patur asnjë urim në Instagram nga çifti për Eglin.

Mos prezenca e Besit dhe Xhensilës u vu re edhe nga nga ndjekësit, të cilët pyetën 'pse nuk u panë në festë'.

Nuk dihen arsyet e kësaj mungese, por mesa duket marrëdhëniet e Besit dhe Olsit nuk janë më si më parë./Syri.net/ 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cdo vit ne oren 00:00 te dates 14 shtator, falenderimin me te madh e coj ne Zot e keshtu ka per te qene gjithmone. Faleminderit Zotit qe na jep dite prej diteve te tij. Qe na jep shansin e madh te vijme ne jete e te numerojme sa me shume vite te jetuara! Eshte AI, qe na URON te festojme per qenien tone e te lumturohemi sa te mundemi, pasi jeta eshte e shenjte! Faleminderit Zot qe me ke dhuruar familje te mrekullueshme, nje engjell me shpirtin e paster qelibar, dhe miq e mikesha fisnike dhe te shtrenjte po aq sa vete “Dashuria”. Faleminderit te gjithe atyre qe gezuan ne gezimin tim dhe e mbushen tryezen dhe zemren time aq plot sa me s’ka! Te fundit por jo nga rendesia, faleminderit miqte e mi virtual, qe me zbukuruat diten me urimet e fjalet tuaja aq te embla qe nuk mungojne asnjehere! I feel more than blessed!???? •Nuk mund te le pa falenderuar kurresesi edhe bashkepuntoret e mi te cilet i dhane grimcat dhe notat e verteta te magjise kesaj feste: - @jolie_event per dekorin Perrallor, plot drite, shkelqim dhe class ? - @helios_gastronomi per ushqimin aq te shijshem, gadishmerine dhe sherbimin fantastik ???? - @reka_pasticeri qe e embelsoi me se miri mbrembjen tone sic veten ata dine ta bejne ???? - @studio_shpendi per perkushtimin dhe profesionalizmin e madh pas kamerave ???? ???? - @femmealbania si gjithmone per veshjen time ???? - @evasallon per kujdesin e te gjithe look-ut tim ???? - @lumier_park per ambjentin fantastik ???? (Jeni me te miret)!????

A post shared by EGLI TAKO ???? (@eglitakoooo) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco