Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman nuk mund të qëndrojnë larg njëri- tjetrit

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman nuk mund të qëndrojnë larg njëri- tjetrit

10:07, 18/09/2020

Modele, aktore por dhe moderatore, Amelda Abazi, është padyshim një nga personazhet më të njohura shqiptare.

Prej vitesh, një pjesë të vëmendjes e mori dhe martesa e saj  me partnerin turk, Tolgahan Sayisman.

 Ato janë bashkë prej më shumë se 5 vitesh dhe prindër të një djali që quajtur Efehan.

Me sa duket kohët e fundit dyshja po kalon disa kohë larg njëri-tjetrit, për arsye profesionale.

Tolga, duket që ka mall për partneren e tij dhe ndaj ka publikuar një foto të saj në Instastory, krahas së cilës ka shkruar:

"Filloi të më marrë malli përsëri".

Almeda e ka shpërndarë postimin e tij, duke shkruar mbi postin : "Po, por unë të dua shumë".

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco