Ami iu mbyll gojën të gjithëve atyre që e akuzojnë se ka bërë operacione plastike

Ami iu mbyll gojën të gjithëve atyre që e akuzojnë se ka bërë operacione plastike

09:21, 18/09/2020

Bukuroshja Amarda Toska është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar. 

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon foto nga jeta e saj e përditshme. 

Së fundmi, Ami ka publikuar disa foto, ku duket mjaft mirë dhe me një make-up shumë natyral.

Por, ajo ka marrë shumë komente nga ndjekësit, të cilët thonë se ajo ka bërë shumë operacione plastike. 

Ami i ka marrë me pozivitet të gjitha këto komente, duke iu përgjigjur:  "Hahahah faleminderit per komplimentat e silikonit dhe mollzave o miq!! Kur te me vije koha do ti kem parasysh!".

Besojmë se me këto fjalë, Ami ua ka mbyllur gojën të gjithë kritikëve./Syri.net/ 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco