Hiti i radhës/ Noizy tregon se do të bashkëpunojë më këngëtaren e njohur shqiptare

Hiti i radhës/ Noizy tregon se do të bashkëpunojë më këngëtaren e njohur shqiptare

09:32, 18/09/2020

Noizy, reperi i njohur shqiptar, me sa duket ka vendosur të na suprizojë sërish!

Ai, së fundmi ka dhënë një intervistë në emisionin “Nin” ku foli se do të ketë  një bashkëpunim të ri.

Është aluduar prej kohësh se mes tij dhe Dhurata Dorës , do të ketë një bashkëpunim, por deri më tani nuk kishim asnjë përgjigje konkrete nga dyshja .

Noizy vendosi t’ju japë fund dyshimeve!

Reperi konfirmoi se do të ketë një bashkëpunim mes tij dhe Dhurata Dorës.

Se kush do të jetë hiti i radhës  të gjithë e kuptuam, ngelet vetëm të presim që kënga të dalë në treg.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco