FOTO/ Eva Murati ngacmon publikisht aktorin turk?

FOTO/ Eva Murati ngacmon publikisht aktorin turk?

08:38, 18/09/2020
Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi.
 
Can po luan aktualisht në serlian e ri “Bay Yanlis”, krah aktores Ozge Gurel. 
 
Së fundmi, Can ka publikuar një video nga seriali dhe ka marrë komente të shumta. 
 
Por, një koment i bërë nga moderatorja e njohur Eva Murati ka tërhequr vëmendjen e fansave.
 
Eva i ka komentuar dy emoji, duke lënë të kuptohet se e ndjek “Bay Yanlis” dhe mendon që është “zjarr”.
 
Dhe Can, i ka kthyer një koment në Instagram Eva Muratit dhe fansat aq deshën.
 
Nuk dimë të themi me siguri se a njihen Eva dhe Can, por na rezulton se Can nuk e ndjek moderatoren në Instagram.