Kejvina shfaqet ekstravagante në fustan të zi

Kejvina shfaqet ekstravagante në fustan të zi

17:53, 16/09/2020

Është prej femrave më të përfolura nga mediat rozë dhe një nga modelet më të famshme shqiptare.

Kejvina Kthella ndonëse ka kohë që nuk e shohim në një projekt të ri televiziv nga ku edhe mori famë, ajo i shfrytëzon në maksimum rrjetet sociale duke sjellur fotosesione të ndryshme.

Modelja e njohur ka sjellur fotosesionin e radhës ku shihet me një dukjen ekstravagante, në fustan të zi i cili ia vinte në pah asetet joshëse të trupit.

Kejvina zbuloi se ky set i fotografive është shkrepur në Milano, ndërsa dukej në formë të shkëlqyer.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????È tempo di distruzione???? @lenaberishaofficial @juxhinkurti

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco