Gati t'i vjedh 'fronin' Kimit, shoqja e ngushtë do t'i nxjerrë sekretet më të errëta

Gati t'i vjedh 'fronin' Kimit, shoqja e ngushtë do t'i nxjerrë sekretet më të errëta

10:04, 16/09/2020
Ato ishin shoqe të ngushta, deri në momentin kur Kanye West pësoi krizën e bipolaritetit të tij teksa kandidonte për president pak javë më parë.
 
Në mediat e huaja thuhet se njëri prej postimeve të Kanye-t i drejtohej pikërisht mikeshës së Kim-it, Larsa-s, të cilën e akuzonte se ishte afruar më shumë seç duhet me Tristan
Thompson (ish-in e Khloe Kardashian).
 
Me siguri këtu nisi krisja e shoqërisë së Kim dhe Larsa-s, por kjo nuk dihet ende me siguri.
 
Pas lajmit se “Keeping Up With the Kardashians” do të përfundojë në 2021, Larsa Pippen do të nisë një reality-show të sajin, ku ajo do të zbulojë sekretet më të errëta të Kim-it, familjes së saj dhe serialit të tyre.
 
“Kim mori vesh lajmin se Larsa do të ketë një reality show, vetëm pak ditë pasi ajo dhe familja e saj vendosën t’i japin fund serialit të tyre.
 
Ajo nuk është e lumtur për këtë fakt, sepse tashmë, Larsa mund të bëhet një yll botëror dhe pse jo, t’i “vjedhë” fansat dhe perandorinë e saj të biznesit
 
Larsa është në dijeni të disa prej sekreteve më të errëta të Kim gjatë gjithë këtyre viteve dhe tani ajo është në një mision për t’u bërë një superstar i spektakleve reality.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco