'Sa herë je fejuar'? Pyetja epike që e dashura i bën Seldit

'Sa herë je fejuar'? Pyetja epike që e dashura i bën Seldit

09:38, 16/09/2020

Seldi na prezantoi pak ditë më parë të dashurën e tij pikërisht në ditëlindjen e saj të 22.

Ata nuk kanë kursyer fotot e ëmbëla së bashku, duke shprehur edhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Me një foto intime nga shtarati ku Seldi duket mjaft i surprizuar, ndërsa Sindi shkruan:

"Kur e pyes sa herë ka qenë i fejuar"

Të shumta kanë qenë komentet, ku ndjekësit e kanë pyetur Sindin, pse është lidhur me këngëtarin dhe se ai mund ta lërë njësoj si ish të fejuarën e Seldit, Mimoza Shkodra. /syri.net/