Trondit këngëtarja me famë botërore, flet për bullizmin gjatë fëmijërisë

Trondit këngëtarja me famë botërore, flet për bullizmin gjatë fëmijërisë

08:14, 16/09/2020

Këngëtarja  me origjinë shqiptare, Ava Max është bërë sensacion kohëve të fundit në industrinë muzikore.

Ajo ka arritur që shumë shpejt të jetë ndër artistet më të njohura në zhanrin ‘pop’.

Në një intervistë ekskluzive, pasi lansoi albumin “Heaven”, artistja është kthyer pas në kohë, duke kujtuar bullzimin që i ishte bërë gjatë fëmijërisë.

Këngëtarja e hitit 'Sëeet but Psycho' ka treguar se si vajza të tjera i kanë futur kokën në tualet.

“Ju nuk mund të thoni se shkolla është për fëmijë dhe për mua, ka qenë vështirë pasi nuk doja të shkoja. Ishte nja grup i vajzave që më kanë përqeshur vazhdimisht.

Më vendosen në një cep të banjës dhe më futën kokën në tualet”, ka rrëfyer ajo.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco