Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

17:07, 15/09/2020

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka një karrierë shumë të gjatë muzikore. Ajo nisi të këndonte që në moshën 16-vjeçe, dhe sot ka festuar ditëlindjen e saj.

Hadërgjonaj mbushi 45 vjeç dhe ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale me rastin e ditëlindjes.

Ajo kohën e fundit u përfol shumë për një debat me kompaninë që i menxhonte këngët, pasi kishin disa keqkuptime pas shkëputjes së marrëveshjes.

Albërie Hadërgjonaj është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat priten të publikohen shumë shpejt.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco