E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, këngë e valle deri në mëngjes

E dashura e Olsi Bylykut feston ditëlindjen, këngë e valle deri në mëngjes

14:16, 15/09/2020
A+ Aa A-

E dashura e aktorit Olsi Bylyku, Egli, ka festuar ditëlindjen.

Në një festë të vendosur në natyrë, Egli festoi 23 vjetorin e saj!

Por, me sa duket në festën e organizur nuk munguan shumë personazhe vip si: Fifi, Klea Huta, Elgit Doda, Visjan Ukcenaj, Lorenc Hasrama etj. 

Egli, veshur me një fustan të bardhë dhe Olsi me një kostum të zi, u panë çdo moment afër njëri-tjetrit.

Sigurisht, nuk kanë munguar këngët dhe vallet çfarë bëri të pamundur që festa të mos zgjaste deri në mëngjes.

 Olsi nuk harroi ta urojë Eglin dhe me anë të një postimi në rrjetin social Instagram , ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuri”!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco