Covid-19/ Wanda Nara thyen heshtjen, tregon përgjigjet e testeve

Covid-19/ Wanda Nara thyen heshtjen, tregon përgjigjet e testeve

10:36, 05/09/2020
A+ Aa A-

Gruaja-agjente e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka publikuar një foto të saj dhe të gjithë anëtarëve të familjes, pasi kanë bërë testet e COVID-19.

Për fat të mirë, e gjitha familja Icardi ka rezultuar negative dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Këtë gjë, e konfirmoi postimi i bukuroshes argjentinase në rrjetet sociale.

Wanda Nara shkroi në Instagram:

“Jemi të gjithë mirë, të gjitha testet na kanë ardhur negativë. Jemi në gjendje të mirë shëndetësore. Faleminderit shumë për shqetësimin dhe dashurinë tuaj”, shkroi partnerja e Mauro Icardit.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco