Tuna shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Tuna shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

09:55, 05/09/2020
A+ Aa A-

Siç tashmë dihet, çifti shumë i dashur për publikun, Tuna dhe Patrisi janë prindër të një djali.

Ai quhet Tian dhe dyshja publikojnë shpesh momente pranë tij në rrjete sociale.

Image

Së fundmi, në rrjet po përflitet se Tiani do të bëhet së shpejti me një motër ose vëlla.

Mbrëmjen e djeshme Tuna ka mbajtur një koncert, ku është shfaqur me bark më të rrumbullakosur se zakonisht.

Kjo i ka shtyrë njerëzit të mendojnë se këngëtarja mund të jetë në pritje të ëmbël.

Vetë Tuna nuk ka reaguar ende mbi lajmin në fjalë dhe ende nuk dihet si qëndron e vërteta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco