‘Pa filtra, pa make up’, Jul Deda publikon foton epike

‘Pa filtra, pa make up’, Jul Deda publikon foton epike

07:46, 05/09/2020
A+ Aa A-

Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda publikon shpesh në rrjete sociale foto apo video, të cilat shkaktojnë shumë të qeshura te ndjekësit e tij.

Kështu ishte dhe fotoja e fundit që ai publikoi në llogarinë e tij në Instgram.

Image

Juli ka publikuar në Instagram një foto të tij, në të cilën shihet se ka përdorur photoshop.

Me shaka dhe ironi, ai shkruan se nuk ka përdorur as filtra, as make up.

'Pa filtra, pa make up, apo jo mi goca?”, ka shkruar aktori, duke ironizuar të gjithë përdorueset e photoshopit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco