Enca: E çmendur por e ëmbël si...

Enca: E çmendur por e ëmbël si...

18:16, 04/09/2020
A+ Aa A-

Dy fotografi të reja i ka hedhur në Instagram.

Këngëtarja Enca edhe njëherë në këto foto ka paraqitur anën e saj seksi, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo pozoi e veshur me një palë bikine që mezi ia mbulonin gjoksin, pranë një pishine.

“E çmendur por e ëmbël si Candy” janë fjalët e lëna në foto.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loquita pero dulce como candy ???????????? 1 , 2 or 3?

A post shared by ENCA (@enca) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Demi04/09/2020 21:29

Lopa. Duhet mjelur, ndryshe i iken qumeshti dhe i varen gjinjte. Qumesht lart i kesaj do kos nga poshte.

Shto koment

Denonco