Me bikini dhe mjaft provokuese, Nicole Scherzinger çmend rrjetin

Me bikini dhe mjaft provokuese, Nicole Scherzinger çmend rrjetin

15:48, 04/09/2020
A+ Aa A-

Ajo është 42 vjeç, por mosha për të është thjesht një numër. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger e ka vërtetuar edhe njëherë përmes postimeve të fundit në Instagram.

Ajo ka publikuar dy foto me bikini të bardha duke pushuar në Karaibe. Nicole duket tepër mahnitëse dhe për këtë ka marrë komente të shumta në rrjetet sociale.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco