Sardi 'zihet' me të dashurën, dalin bisedat: 'Unë me bukë, ajo me gurë'

Sardi 'zihet' me të dashurën, dalin bisedat: 'Unë me bukë, ajo me gurë'

14:27, 04/09/2020
A+ Aa A-

Prej kohësh, Sardi Shehu ka pranuar se është në një lidhje dhe e ka bërë publike.

Ai ka publikuar edhe foto të vajzës që i ka marrë zemrën. Pak orë më parë, ai ka publikuar  disa foto, ku çifti shihet teksa pushojnë në plazh.

Në krahas të postimeve në Instastory, Dj Sardi ka publikuar dy foto ku shkuan “Unë me bukë, ajo me gurë”. Mesa duket, çifti po shijojnë ditët e fundit të plazhit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco