Icardi pozitiv me Covid-19, Wanda në rrjete sociale: Shijoni jetën...

Icardi pozitiv me Covid-19, Wanda në rrjete sociale: Shijoni jetën...

14:14, 04/09/2020
A+ Aa A-

Mauro Icardi, Keylor Navas, Paredes, Di Maria dhe Neymar pas tamponëve të bëra rezultuan pozitiv me Coivd-19.  

Lojtarët e PSG-së në fjalë kishin kaluar disa ditë pushimesh të gjithë së bashku dhe tani, siç komunikohet nga klubi ata do të duhet të qëndrojnë të izoluar.

 Ndërsa Wanda Nara ende nuk e ka komentuar zyrtarisht këtë histori, por ajo sigurisht që po mban një profil më të ulët në rrjete sociale në ditët e fundit.

Ndërsa ditë më parë modelja postoi disa foto dhe video të festave në jaht me shokët e ekipit të burrit të saj dhe familjeve të tyre përkatës ku postimi i fundit ishte dhe një reflektim: 

"Shijoni jetën, është gjithçka që kemi" shkroi modelja krahas fotos.

View this post on Instagram

Godetevi la vita, e? tutto cio? che abbiamo ????

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco