I dhuroi unazën me diamant, aktorja e njohur ndahet nga i fejuari pas 9 muajsh

I dhuroi unazën me diamant, aktorja e njohur ndahet nga i fejuari pas 9 muajsh

14:13, 04/09/2020
A+ Aa A-

Pak muaj pasi u përfol se janë fejuar , aktorja e njohur Sienna Miller dhe artisti Lucas Zëirner raportohet të jenë ndarë.

Aktorja konfirmoi romancën me 29 vjeçarin në janar të vitit 2019. Ata u takuan përmes miqve të përbashkët në Neë York. Gjatë Festivalit të filmit "Sundance", ajo mbante një unazë të madhe, duke konfirmuar kështu se ata ishin fejuar së bashku. Ndërkohë mediat raportojnë se ata janë ndarë, por arsyjet nuk dihen akoma.

Sienna ka qënë e fejuar dy herë, dhe ka një vajzë me ish-partnerin e saj Tom Sturridge, që quhet Marloëe Ottoline Layng Sturridge.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco