Ja kush e lumturoi sot Ritën

Ja kush e lumturoi sot Ritën

14:58, 15/08/2020

Ajo po ndjehet e lumtur.

Rita Ora ka hedhur foto të reja në Instagram ku shihet e veshur me bikine të bardha, shkruan Syri Kosova.

Pos që dukej seksi, ajo mori vëmendje edhe për buzëqeshjen që e kishte në fytyrë.

Ritën të lumtur e bëri e gjithë koha që ajo e kaloi në pushime me familjarët e saj dhe me miqtë.

'Po ty kush të bëri të lumtur sot?' janë fjalët e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco