VIDEO/ Teksa ishte në krye të detyrës, Bleona rrëshket në rrugë

VIDEO/ Teksa ishte në krye të detyrës, Bleona rrëshket në rrugë

15:09, 15/08/2020

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur.

Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrjetë, xhaketë e çizme teksa duket në super formë.

Mirëpo teksa pozonte,  rrugëve të Hollywood-it takat super të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste.

"Plagosje ne krye te detyres", shkruan Bleona krah videove të publikuara.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco