Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, moderatorja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, moderatorja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

14:48, 15/08/2020

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e bën të ditur "Prive.al" duke sjellë edhe një foto të Elitës me barkun e rrumbullakosur.

Image

Nga pushimet me familjen në jug të Shqipërisë, Elita ka pozuar me një fustan të bardhë teksa barku i rrumbullakosur duke qartë dhe dëshmon se moderatorja duhet të jetë rreth muajit të katërt të pritjes së ëmbël.

Të njëjtën foto Elita e ka postuar në Instastory, por duke e fshehur barkun.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco