Prej 1 muaji bashkĂ«, aktori i njohur turk flet pĂ«r lidhjen me ‘Ejlylin’

Prej 1 muaji bashkĂ«, aktori i njohur turk flet pĂ«r lidhjen me ‘Ejlylin’

14:42, 15/08/2020

Aktorja turke Biran Damla Yilmaz tashmĂ« Ă«shtĂ« shumĂ« e njohur nĂ« vendin tonĂ« me rolin e “Ejlylit” nĂ« serialin “Lule tĂ« vetmuara”.

Së fundmi mediat turke zbuluan se aktorja 23-vjeçare është në një lidhje me aktorin Ilker Kaleli.

Sipas burimeve dyshja janë të lidhur prej 1 muaji dhe janë shumë të dashuruar.

Për lidhjen e tyre ka folur për herë të parë vetë Ilker Kaleli.

Ai u ndalua nga gazetarët teksa po merrte motorrin e tij. I pyetur për thashethemet e lidhjes me Biran Damla, aktori u përgjigj:

“Ne kemi njĂ« shoqĂ«ri shumĂ« tĂ« mirĂ« qĂ« ka zgjatur prej 1 muaji”. MĂ« pas gazetarĂ«t e pyetĂ«n: “Le tĂ« themi ju shkoftĂ« mbarĂ«?”.

Aktori qeshi dhe u pĂ«rgjigj: “Kjo Ă«shtĂ« gjĂ« private, nuk dua tĂ« flas shumĂ«â€, duke konfirmuar kĂ«shtu se ata vĂ«rtet janĂ« nĂ« njĂ« lidhje, por preferojnĂ« qĂ« pĂ«r momentin mos ta bĂ«jnĂ« publike./revistawho.com

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco