FOTO/ Nora Istrefi dhe këtë verë në top-formë , këngëtarja shfaqet me bikini

FOTO/ Nora Istrefi dhe këtë verë në top-formë , këngëtarja shfaqet me bikini

14:32, 15/08/2020

Nora Istrefi ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, që me të vërtetë janë për t’u pasur zili.

Këngëtarja është duke shijuar pushimet në një plazh dhe këtë e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Nora shfaqet mbi një jaht me bikini rozë, të cilat ia tregojnë më të tonifikuar fizikun.

Image

Pas imazheve me bikini rozë, këngëtarja realizoi fotografi me bikini të bardha, të cilat ia theksonin figurën trupore.

Image

Teksa pozoi në jahtin luksoz, Nora vuri në pah këmbët seksi, ndërsa nuk munguan komentet pozitive nga ana e ndjekësve.

Krahas fotos, Nora ka dhënë lajmin për fansat se shumë shpejt pritet që të publikohet projekti i saj më i ri.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco