`Të paktën në darkë kam Shakirën`/ Rrjeti shpërthen në meme, pas degjenerimit të Barcelonës!

`Të paktën në darkë kam Shakirën`/ Rrjeti shpërthen në meme, pas degjenerimit të Barcelonës!

14:22, 15/08/2020

Pas humbjes historike, 8-2, që pësoi në ndeshjen e mbrëmshme Barcelona me Bajernin e Mynih, rrjeti ka shpërthyer me meme pikante.

Shumëkush e quajti turpërimin e mbrëmshëm të Barcelonës së Mesit dhunim të pamëshirshëm, por gjithsesi në faqet e internetit nëpër botë dhe në Shqipëri, ajo ndeshje është trajtuar më së shumti me sarkazmë dhe humor.

Më poshtë po ju sjellim një kolazh me memet më pikante.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco